Yhteystiedot

P.S Productions

Myynti

Ritu Hurtig
Pääkaupunkiseutu
ritu.hurtig@psproductions.fi
+358 40 038 8035

Ville Nurminen
Päijät-Häme
ville.nurminen@psproductions.fi
+358 50 558 5055

Sami Alm
Tampere
sami.alm@psproductions.fi
+358 40 196 5576

Tero Räisänen
Pirkanmaa ja Keski-Suomi
tero.raisanen@psproductions.fi
+358 50 370 3228

Jani Hiltunen
Itä- ja Kaakkois-Suomi
jani.hiltunen@psproductions.fi
+358 45 136 2711

Seppo Tahvanainen
Turku ja Länsi-Suomi
seppo.tahvanainen@psproductions.fi
+358 50 466 9462


Hallinto

Petri Seppänen
Kaikki ravintolatoiminnot
petri.seppanen@psproductions.fi
+358 400 399 279

Miia-Marika Lampinen
Palkka- ja HR-asiantuntija
miia-marika.lampinen@psproductions.fi
+358 40 158 7880

Hanna Ruotsalainen
Hallinnon HR-asiantuntija
hanna.ruotsalainen@psproductions.fi
+358 40 049 7606


Palkkoja koskevat tiedustelut
palkka@psproductions.fi

Kaikki työhakemukset ja rekrytointia koskevat tiedustelut
rekry@pswork.fi