P.S Work

Etsitkö töitä ravintola-alalta?

P.S Work on osa P.S Productionsia, joten jos etsit töitä ravintola-alalta, olet oikeassa paikassa! Kauttamme haetaan koko maahan jatkuvasti tekijöitä blokkareista ravintolapäälliköihin ja tarjoilijoista kokkeihin.

Vaikka vasta miettisit uuden uran mahdollisuutta, katso alta oman alueesi edustajan yhteystiedot ja lähetä meille CV:si jo nyt. Sopivan paikan ilmaantuessa olemme yhteydessä!

Avoimet työpaikat

Ilmoittelemme avoimista paikoista myös Facebookissa ja Instagramissa!

Yhteystiedot

Pääkaupunkiseutu

Ritu Hurtig
ritu@pswork.fi
040 038 8035

Turku ja Länsi-Suomi

Seppo Tahvanainen
seppo@pswork.fi
050 466 9462

Päijät-Häme

Ville Nurminen
ville@pswork.fi
050 558 5055

Tampere

Sami Alm
sami@pswork.fi
040 196 5576

Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Tero Räisänen
tero@pswork.fi
050 370 3228

Itä- ja Kaakkois-Suomi

Jani Hiltunen
jani@pswork.fi
045 136 2711